صادرات چای

شرکت چای غنچه اصیل شمال در سال‌های گذشته انواع چای ایرانی را به کشورهای همسایه صادر کرده است و خوشبختانه همیشه با استقبال مصرف کنندگان رو برو شده است. شما هم اگر قصد صادرات چای ایرانی را دارید میتوانید برای کسب اطلاعات از شرایط صادرات چای ایرانی به صورت فله و بسته‌بندی‌های مختلف با شماره‌های زیر تماس بگیرید. البته قبل از آن کمی بیشتر در مورد کارخانه چای‌سازی و بسته‌بندی غنچه اصیل بدانید: کارخانه غنچه اصیل شمال در سال ۱۳۷۹ در لاهیجان تاسیس گردید. این کارخانه هم اکنون دارای واحد تولید چای سیاه ایرانی در ارقام گوناگون با بهترین کیفیت و واحد بسته‌بندی دارای استانداردها و تاییده‌های لازم  می‌باشد. از انجا که کارخانه در کوهپایه‌های اطراف لاهیجان(مرکز چای ایران) واقع شده است، چای ایرانی تولید شده  در این کارخانه از بهترین کیفیت چای لاهیجان و کشور برخوردار می‌باشد.

همچنین این شرکت با داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر آماده عقد قراردادهای بین‌الملی جهت صادرات چای ایرانی به صورت فله و بسته‌بندی به کشورهای همسایه ایران(ترکیه، ترکمنستان، آذربایجان، عراق، افغانستان و…) می‌باشد.
در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت انواع چای ایرانی می‌توانید با تماس مستقیم و بدون واسطه از شرایط و قیمت چای لاهیجان برای صادرات مطلع شوید.
برای کسب اطلاعات قیمت چای ایرانی می‌توانید با شماره‌های زیر در روز‌های کاری تماس بگیرید.

شماره‌های تماس: ۰۹۱۱۵۵۰۳۷۳۴ – ۰۱۳۵۸۵۲۲۰۹۰

 

زبان انگلیسی / English
گواهی‌نامه‌ها

تصاویر کارخانه